קרן דניאלי

קרן דניאלי > פעילויות > לב דניאלי

לב דניאלי

"לב דניאלי"- מערך הפיקוח ההלכתי של "בוני עולם".


אחד מהארגונים החשובים בעולם הפועלים לליווי זוגות חשוכי ילדים, הנו הארגון 'בוני עולם'. במסגרת הטיפולים שעוברים בני הזוג, מתעוררות לא פעם חששות ושאלות מהפן ההלכתי. כדי לענות על התהיות, ולתת לזוגות את מירב הביטחון והשלוה בטיפול, הוקם מערך ההשגחה 'לב דניאלי'.

מערך ההשגחה פועל בשיתוף פעולה עם המעבדות והמכונים ברחבי הארץ, מהצפון ועד לדרום. צוות ההשגחה עובד ברמת מחויבות אתית ומוסרית גבוהה, ומלווה את הזוגות בכל שלבי התהליך. מערך 'לב דניאלי' עוזר גם ביצירת קשר והגברת אמון בין צוותי המעבדות למטופלים, וזוכה להוקרה רבה מצד המפעילים ומנהלי המכונים.

'לב דניאלי', מסמל יותר מכל את אישיותה המתמסרת והמעודדת של דניאלי זוננפלד ע"ה. שהספיקה להותיר מאחוריה, חולים רבים שזכו לעידוד ולליווי ההתנדבותי שלה, בשעותיהם הקשות.

מערך 'לב דניאלי' נחנך באירוע ראשי בבית החולים הדסה עין-כרם בירושלים, בהשתתפות שר הבריאות, שרת המשפטים ובכירי רפואה, כמו הרב אלימלך פירר, ומנכ"ל החדש של ביה"ח הדסה בירושלים, פרופ' זאב רוטשטיין, כשבמקביל נערכים אירועי השקה נוספים בבתי החולים אסותא ותל-השומר. במהלך האירועים הועלתה על נס השותפות הפורה בין מערך 'לב דניאלי', ארגון 'בוני עולם' ומרכזי הטיפול ברחבי הארץ.

בוני עולם

התרגשות רבה בחנוכת מערך ההשגחות “לב דניאלי” ע”י בוני עולם במרכז הרפואי הדסה בירושלים/ boneiolam.co.il

 

2 דקות עם לב דניאלי

מתוך האירוע שהתקיים בביה"ח 'הדסה הר הצופים' בהשקת 'לב דניאלי':

 

Created by Winsite