קרן דניאלי

קרן דניאלי > פעילויות > אחוזת דניאלי

אחוזת דניאלי

דניאלי ע"ה למדה בחטיבת ביניים של בית הספר 'חורב'. דמותה כתלמידה מושלמת נותרה חקוקה בלב הצוות החינוכי, וזכרה הונצח על המתחם החדש של גני הילדים, שנקרא מעתה 'אחוזת דניאלי'.

DSC08380
אחוזת דניאלי- לוגו_Page_1

'אחוזת דניאלי', אשכול גני הילדים של המרכז התורני רעננה (בית ספר 'חורב'). המוסדות מצטיינים ברמתם החינוכית והלימודית הגבוהה, והתלמידים מגיעים בעיקר מרעננה, אך גם מהרצליה, מרמת השרון ומכפר סבא. עמותת 'מרכז תורני רעננה' הוקמה במטרה לתת מענה לאלו החפצים להכיר מקרוב את עולם היהדות. ברבות השנים, התפתחה פעילות העמותה לבלי היכר, ובעיקר בבתי הספר 'חורב' לבנים ולבנות.

הרב ישראל דנציגר העומד בראש המערכת החינוכית הענפה, התווה מודל של התמסרות מוחלטת לחינוך התלמידים וטובתם. התכניות החינוכיות, הלימודיות והחברתיות של בית-הספר בנויות במטרה לעצב את הבנין האישי והתורני של כל תלמיד ותלמידה ברוח ישראל סבא. כתוצאה מהאמון וההערכה שההורים רוחשים, נוצרה סביב בית הספר קהילה מגובשת של הורים שרואים בקו החינוכי שבית הספר מתווה, מודל לבנין המשפחתי.

לאחר נדודים ומאמצים רבים להגיע למבנה קבע שיענה על צרכי הילדים, בתמיכת עיריית רעננה, ובעיקר ראש העיר מר זאב ביילסקי וחבר מועצת העיר מר אלי כהן, נחנך המתחם החדש והמרווח עבור גני הילדים. המבנה החדש מאפשר להעניק לילדים את מלא התנאים לגדול ולפרוח.

דניאלי ע"ה למדה בחטיבת ביניים של בית הספר 'חורב'. דמותה כתלמידה מושלמת נותרה חקוקה בלב הצוות החינוכי, וזכרה הונצח על המתחם החדש של גני הילדים, שנקרא מעתה 'אחוזת דניאלי'.

בקריאת המתחם לזכרה, מביעים ידידי המשפחה את תקוותם ותפילתם, כי המשך פריחתם ולבלובם של ילדי ישראל, יעמוד לעילוי נשמתה של דניאלי, ויהיה לנתיב נחמה לבני המשפחה.

DSC08395

טקס קביעת המזוזה ב'אחוזת דניאלי'.

.

.

DSC08359

יושבים מימין לשמאל: הרב יהושע דנציגר, הרב יצחק פרץ – רבה של רעננה, מוטי זוננפלד – אביה של דניאלי, אלי כהן – סגן ראש העיר.