קרן דניאלי

קרן דניאלי > בתקשורת > חיילים חרדים חילקו אלפי משלוחי מנות לחולים ולקשישים

חיילים חרדים חילקו אלפי משלוחי מנות לחולים ולקשישים

חיילי "נצח יהודה" הגיעו לבתי חולים ולבתי אבות, שם חילקו 2,000 משלוחי מנות. רבני העמותה: "חיילינו יצאו לפגוש את אלה שעליהם הם מגינים יום-יום ולשמח אותם"

במהלך הרגילה שלהם בחרו החיילים החרדים של גדוד "נצח יהודה" לחלק משלוחי מנות מיוחדים בבתי החולים בכל רחבי הארץ. ביומיים האחרונים הגיעו החיילים לבתי חולים הדסה עין כרם ושערי צדק בירושלים, בית החולים שיבא תל השומר ובית החולים העמק בעפולה ולמספר בתי אבות בפרפריה. במסגרת הפרויקט "נצח דניאלי", לזכרה של הנערה דניאלי זוננפלד ז"ל, חולקו כ-2,000 משלוחי מנות לחולים ולקשישים. במהלך חלוקת משלוחי המנות בבית החולים הדסה פגשו החיילים את שר החינוך נפתלי בנט שברך אותם לקראת הפורים.

הפרויקט ההתנדבותי "נצח דניאלי" הוא יוזמה של עמותת "נצח יהודה", שמלווה את החיילים החרדים בצה"ל במהלך שירותם הצבאי. משלוחי המנות שחולקו נתרמו על ידי "קרן דניאלי", שהוקמה על ידיב מוטי זוננפלד לזכרה של בתו דניאלי זוננפלד ז"ל שנהרגה לפני שלוש שנים בתאונת דרכים בדרך הביתה מבית החולים שניידר, שם התנדבה במחלקה אונקולוגית. יום השנה לפטירתה חל היום.

מרבני עמותת "נצח יהודה" נמסר: "אנו גאים בחיילים שלנו שמצליחים לשלב אורח חיים חרדי עם שירות צבאי – גם במהלך השירות עצמו וגם במהלך חופשותיהם. המטרה שלנו כעמותה היא לשמש גורם חינוכי מלווה ותומך. לקראת חג פורים חיילינו יצאו לפגוש את אלה שעליהם הם מגינים יום-יום ולשמח אותם בזמנים לא פשוטים שעוברים אליהם בעודם מאושפזים בבתי החולים. אנו מודים מכל הלב למוטי זוננפלד, שתמך בפרויקט הזה ובזכותו הצלחנו להגיע לאלפיים איש. כבוד גדול להנציח את זכרה של דניאלי זוננפלד ז"ל על ידי מעשיהם של החיילים שלנו".

לינק לידיעה המקורית