קרן דניאלי

קרן דניאלי > על דניאלי > חברים כותבים

חברים כותבים

דניאלי זוננפלד

תשנ"ה - תשע"ה

דניאלי זוננפלד, ע“ה, נולדה בריו דה ז'נירו שבברזיל בב' באדר א' תשנ“ה 2.2.95 . כבר מקטנות ניתן היה להבחין בייחודיותה.
בחיוכה, באהבת האדם שבה ובשמחת החיים המיוחדת שבתה את ליבם של כל רואיה. פשטותה הנפלאה, במיוחד לאור כשרונותיה הנדירים, הקסימה את כל סביבתה.
בהיותה בת שמונה וחצי עלתה עם משפחתה ארצה והתגוררה ברעננה. למדה בבית הספר היסודי “ביל“ו“, בבית הספר “נֹעם“, בחטיבת הביניים “חורב“ ובתיכון לוסטיג בר“ג. בכל מקום בו למדה הצטיינה בלימודיה והייתה חביבת המורות והחברות. דניאלי היתה לומדת מכל אדם ומאירת פנים, וכך בחרה לעצמה קו של נתינה מושלמת ואהבת אין קץ לכל אדם באשר הוא.
לאחר לבטים רבים, בחרה דניאלי לשרת בשירות לאומי במחלקת אונקולוגיה ילדים בבית החולים שניידר. הבחירה נבעה משאיפתה לשרת במקום בו תוכל לתרום ולעזור.
בדרכה המיוחדת, זכתה דניאלי להביא חיוך לפניהם המיוסרות של הילדים החולים וכמו כן למשפחותיהם. כמו קרן אור זרחה עם בואה למחלקה. היא הייתה שם בשביל הילדים עם אוזן קשבת ויד תומכת. לא פחדה להתמודד עם קשיים, והייתה מאושרת כשהצליחה להעניק לילדים אופטימיות ליום המחר.
דניאלי חתמה את שנת השירות הראשונה שלה במחלקה האונקולוגית והחליטה להקדיש את שנת השירות השניה לנוער בסיכון בעיר עכו, אולם גם מעכו הייתה נוסעת במשך שעתיים לבית החולים שניידר, וממשיכה להתנדב במחלקה האונקולוגית.
תושבי עכו והשוהים במחלקת אונקולוגיה בשניידר זכו לנתינה יחודית ויוצאת דופן מדניאלי. בשני המקומות ראתה דניאלי שליחות מיוחדת להיות שם בשביל מי שהמלחמה היומיומית שלו היא מלחמת השגרה, בעבור נוער בסיכון שנלחם על מיטה חמה ועל מעט אהבה, לצד חולים שהמלחמה שלהם היא מלחמת החיים.
בשתי המלחמות האלו דניאלי הייתה שם כדי לעזור להם לנצח.
היה זה אך טבעי, לאחר התקופה הכה משמעותית שלה בשניידר ובבית אורנית, שהחלטתה של דניאלי הייתה ללמוד רפואה (תוצאות הפסיכומטרי: 768 הגיעו במהלך השבעה...(.
הילדים והמשפחות במחלקה מספרים על מסירותה, חיוכה, צניעותה, אהבתה וליבה החם שהיו לאגדה.
עם לכתה, בתאונה טרגית, אחרי יום התנדבות במחלקה האונקולוגית בביה"ח 'שניידר' בערב תענית אסתר תשע"ה ) 3.3.2015 ( כבה האור הגדול שזרח מפניה של דניאלי. אור של צניעות, ענווה, אהבת חסד, כשרונות ברוכים ושמחת חיים.
תקוותם של בני משפחתה היא להגשים דברים טובים מהם תהנה נשמתה הטהורה של דניאלי, בלמעלה ממאה פרוייקטים שעד כה הוקמו ופועלים על שמה ולזכרה.

קרא עוד >

הספר "דניאלי שלי" כתוב לזכרה של דניאלי

חברים כותביםמן העיתונותפרסומים לזכרה

מוסף מקור ראשון על דניאלי ז״ל

חברים כותבים

מכתב תנחומים